راهنمای کاربر

[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1582536670358{background-color: rgba(153,153,153,0.72) !important;*background-color: rgb(153,153,153) !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”222px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_toggle title=”نحوه استفاده و ثبت نام در دوره های آنلاین فیلسوف یار” style=”round” open=”true”]

هنگامی که می‌خواهید در یک دوره آموزشی ثبت نام کنید چندگام خیلی ساده پیش روی شماست. ابتدا مانند تصویر زیر روی دکمه «خرید دوره» یا «شرکت در دوره» بزنید

راهنمای کاربر

بعد از زدن روی دکمه، به صورت خودکار به سمت «ورود به حساب کاربری در فیلسوف یار» هدایت می شوید که اگر از قبل حساب کاربری دارید، می بایست نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید در غیر این صورت ثبت نام (فقط یک ایمیل و رمز انتخابی‌تان) را انجام دهید

بعد از ورود یا ثبت نام حساب کاربری تان در فیلسوف‌یار، چنانچه دوره انتخابی شما رایگان باشد، به صورت اتوماتیک فعال می‌شود و چنانچه غیررایگان باشد، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بلافاصله بعد از انجام موفقیت‌آمیز پرداخت، دوره انتخابی شما «فعال» خواهد شد و قابل «دانلود» و استفاده است[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”نحوه دانلود فایل‌های صوتی و ویدئویی از فیلسوف‌یار” style=”square” color=”blue” open=”true”]

فایل صوتی یا ویدئویی را در سایت خریداری کرده‌اید: لینک دانلود بلافاصله در حساب کاربری و در ایمیل‌تان ارسال می شود و قابل استفاده است.

فایل صوتی و ویدئویی رایگان در سایت قرار دارد: با زدن روی دکمه «دانلود» می‌تواند فایل را دریافت کنید

چنانچه روی دستگاه شما (موبایل، تبلت، کامپیوتر و..) نرم افزار دانلود نصب باشد، به محض زدن روی دکمه «دانلود» فایل را دریافت خواهید کرد اما چنانچه نرم افزار دانلود نداشته باشید، ممکن است که فایل به جای ذخیره شدن، پخش و اجرا شود.

در صورت پخش و اجرای فایل صوتی یا ویدئویی، نوار ابزار ویدئو یا صوت در حال پخش، دکمه (play) و دکمه (stop) دارد که در کنار آن یک بخش به صورت «سه نقطه» یا تنظیمات یا.. قرار گرفته که با زدن روی آن می توانید گزینه «دانلود Download» را مشاهده کنید.

[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”محل سوال و جواب درباره موضوعات فلسفی” style=”square” color=”blue” open=”true”]تالار گفتگوی وب سایت فیلسوف یار برای همه کاربرانی که ثبت نام کرده اند، به صورت رایگان قابل استفاده است. اما آن دسته از کسانی که دوره آموزشی خاصی را خریداری می کنند، دسترسی به تالارهای گفتگوی همان دوره آموزشی را نیز خواهند داشت اما این قابلیت برای دیگر کاربران فعال نیست.

تالار گفتگو، جایی است که شما در آنجا سوالات مربوط به مطالب آموزشی وب سایت را در آنجا به صورت گسترده تری با دیگر کابران بحث و گفتگو کنید.

همچنین اگر یک دوره آموزشی خریداری کردید، تالار اختصاصی به آن برای شما فعال خواهد شد و به صورت مستقیم با تیم پشتیبانی دوره های آموزشی فیلسوف یار در ارتباط خواهید بود.

تالار گفتگوی فلسفی

جهت استفاده از تالار گفتگو اینجا بزنید

[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”آزمون‌های آنلاین فیلسوف یار” open=”true”]دو نوع آزمون در فیلسوف یار وجود دارد:

۱- آزمون مختص دوره آموزشی

این آزمون ها به صورت اختصاصی در هر دوره آموزشی که شما شرکت بکنید، فعال می شود و نیاز است که حتما در یک دوره آموزشی شرکت کنید.

۲- آزمون مختص به مطالب آموزشی داخل سایت

برخی آزمون ها نیز وجود دارد که مختص به یک دوره نیست بلکه مختص به یک نوشته آموزشی است که می توانید با سوال (..چیست) مثلا: منطق چیست، مغالطه چیست و… به آن دست پیدا کنید. دسترسی به این آزمون ها عمومی است و نیاز به ثبت نام در هر دوره نیست

آزمون فلسفه[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]