محل سوال و جواب درباره موضوعات فلسفی

تالار گفتگوی وب سایت فیلسوف یار برای همه کاربرانی که ثبت نام کرده اند، به صورت رایگان قابل استفاده است. اما آن دسته از کسانی که دوره آموزشی خاصی را خریداری می کنند، دسترسی به تالارهای گفتگوی همان دوره آموزشی را نیز خواهند داشت اما این قابلیت برای دیگر کاربران فعال نیست.

تالار گفتگو، جایی است که شما در آنجا سوالات مربوط به مطالب آموزشی وب سایت را در آنجا به صورت گسترده تری با دیگر کابران بحث و گفتگو کنید.

همچنین اگر یک دوره آموزشی خریداری کردید، تالار اختصاصی به آن برای شما فعال خواهد شد و به صورت مستقیم با تیم پشتیبانی دوره های آموزشی فیلسوف یار در ارتباط خواهید بود.

تالار گفتگوی فلسفی

آزمون از آنچه در سایت مطالعه می کنید

دو نوع آزمون در فیلسوف یار وجود دارد:

آزمون مختص دوره آموزشی

این آزمون ها به صورت اختصاصی در هر دوره آموزشی که شما شرکت بکنید، فعال می شود و نیاز است که حتما در یک دوره آموزشی شرکت کنید.

آزمون مختص به مطالب آموزشی داخل سایت

برخی آزمون ها نیز وجود دارد که مختص به یک دوره نیست بلکه مختص به یک نوشته آموزشی است که می توانید با سوال (..چیست) مثلا: منطق چیست، مغالطه چیست و… به آن دست پیدا کنید. دسترسی به این آزمون ها عمومی است و نیاز به ثبت نام در هر دوره نیست

آزمون فلسفه

دوره های آموزشی فلسفه

دوره های مختلف با موضوعات مختلف در فیلسوف یار قرار می گیرد و این دوره ها برخی «رایگان برای اعضای ویژه» است و بقیه قیمت مشخصی دارد.

برخی دوره های آموزشی

شروع فلسفه

(0 بررسی)
841
students
0
رایگان برای اعضاء

فلسفه چیست؟ خبر خوب این است که احتمالا چیزی نیست که شما انتظار داشته باشید بلکه بسیار ارزشمندتر از آن چیزی است که به...

رایگان برای اعضاء
مشاهده همه دوره ها
Secured By miniOrange