فیلسوف یار فرصتی را برای یادگیری منظم و هدفمند فلسفه و منطق برای کاربران خود فراهم می آورد. اما قبل از آن لازم است با برخی قسمت های مهم بیشتر آشنا شوید.. تا آخر این صفحه را کامل بخوانید

نحوه ثبت نام در سایت

فرم ثبت نام را با دقت پر کنید و سپس دکمه ثبت نام را فشار دهید. دقت کنید که اطلاعات نام کاربری و ایمیل تان برای ورود به سایت مهم است و از آن برای شناسایی پروفایل کاربری شما استفاده می شود.

ثبت نام در فیلسوف یار

استفاده از تالار گفتگو

تالار گفتگوی وب سایت فیلسوف یار برای همه کاربرانی که ثبت نام کرده اند، به صورت رایگان قابل استفاده است. اما آن دسته از کسانی که دوره آموزشی خاصی را خریداری می کنند، دسترسی به تالارهای گفتگوی همان دوره آموزشی را نیز خواهند داشت اما این قابلیت برای دیگر کاربران فعال نیست.

تالار گفتگو، جایی است که شما در آنجا سوالات مربوط به مطالب آموزشی وب سایت را در آنجا به صورت گسترده تری با دیگر کابران بحث و گفتگو کنید.

همچنین اگر یک دوره آموزشی خریداری کردید، تالار اختصاصی به آن برای شما فعال خواهد شد و به صورت مستقیم با تیم پشتیبانی دوره های آموزشی فیلسوف یار در ارتباط خواهید بود.

تالار گفتگوی فلسفی
مقالات آموزشی آزمون دار

سعی تیم محتوایی وب سایت فیلسوف یار بر این است که آزمونی برای هر مقاله آموزشی ترتیب داده شود تا در انتهای هر مقاله، آنچه آموخته اید را به چالش بکشید.

آزمون منطق چیست؟

دوره های آموزشی فلسفه

دوره های مختلف با موضوعات مختلف در فیلسوف یار قرار می گیرد و این دوره ها برخی «رایگان برای اعضای ویژه» است و بقیه قیمت مشخصی دارد.