پاسخ به: اگرروزی متوجه اشتباه خود شویم!

فیلسوف یار بحث و تبادل نظر زنگ تفریح فلسفی اگرروزی متوجه اشتباه خود شویم! پاسخ به: اگرروزی متوجه اشتباه خود شویم!

shpegah
میهمان

ممنون از فرصتی که در اختیارما قرار دادید من هم همینجا خداحافظی میکنم

فقط بعنوان حسن ختام تاپیک عرض کنم که بنده نیز صددرصد نظر آقای دکتر را تایید میکنم
ولی دوست عزیز جنای مهندس مقدسی نتیجه ای که شما گرفتید با صحبت آقای دکتر مغایرت دارد

اگر کامپیوتری قادر است بدون نوشتن برنامه و بدون الگوریتم ، کامپیوتر بسازد ، خوب چرا نمی سازد ؟.
اولا سخت افزار نیاز به تکنولوژی دارد و ثانیا نرم افزار نیاز به الگوریتم و بانک اطلاعاتی و پایگاه دانش دارد.  پایگاه دانش می تواند استنتاجی باشد ولی بدون   داده و بدون الگوریتم نرم افزاری تولید نمی شود.
بنابراین با نظر فوق در مورد ساخت کامپیوتر توانمند و هوشمند بدون الگوریتم جدید و دست ساخت یک کامپیوتر دیگر ممکن نیست و تا به حال هم که بنده حداقل ده ابر کامپیوتر را مشخصاتشان را خوانده ام چنین توانمندی ندیده ام.

هیچ کامپیوتری بدون الگوریتم نمیتوان کاری انجام دهد
ولی با استفاده از نتایج حاصل از محاسباتش میتواند خودش انواع الگوریتمها را بسازد و اجرا کند که البته این قابلیت را باید قبلا برنامه نویس اولیه درونش برنامه نویسی کرده باشد
دراینصورت است که آن کامپیوتر به نتایجی دست میابد که حتی برنامه نویس اولیه هم از آن نتایج بی اطلاع بوده است

دقیقا جمله بنده را به آقای دکتر منعکس کنید قطعا تایید خواهد کرد

چون بنده خود بسیار برنامه نوشته ام که درونش خود برنامه الگوریتم مینویسد و اجرا میکند این یک حالت معمول در برنامه نویسی است

سپاس و بدرود