نکته بسیار مهم
  • برای استفاده از سایت فیلسوف یار حتما از مرورگر های استاندارد مثل (گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا، سافاری) استفاده کنید. اگر از طریق لینک داخل شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام و… وارد فیلسوف یار می شوید، برای دسترسی به دوره ها و سوابق خود ممکن است دچار مشکل شوید، به همین دلیل حتما از مرورگری استفاده کنید که به سایت با نام کاربری شما وارد شده باشد.
  • ثبت نام در سایت به معنی شرکت در دوره ها نیست؛ حتما می بایست وارد دوره ها شوید و «شرکت در دوره» را انتخاب کنید.
  • همه دوره های آموزشی غیرحضوری از طریق قسمت «برنامه تحصیلی» قابل استفاده است.
  • قبل از استفاده از خدمات فیلسوف یار حتما «راهنمای سایت» را مطالعه کنید

سوالات متداول

پاسخ پرسش های خود را می توانید اینجا پیدا کنید

ثبت نام در دوره ها

به دلیل اینکه خدمات و دوره های آموزشی فیلسوف یار منوط به استفاده و ایجاد حساب کاربری هر شخص است، امکان تغییر نام کاربری از سمت فیلسوف یار وجود ندارد. هرچند تغییر نام کاربری چیزی نیست که امکان یا قابلیتی به اکانت شما اضافه بکند.
به محض عضویت در سایت و شرکت در دوره ها، شما در خبرنامه و سامانه ایمیلی دوره های منطق و فلسفه عضو می شوید.
بسیار ساده است؛ در قسمت ورود به حساب کاربری، گزینه فراموشی رمز عبور را انتخاب کنید و سپس نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید، منتظر باشید تا ایمیل فعال سازی رمز مجدد برای شما ارسال شود.
حتما چک کنید که با مرورگری استاندارد وارد حساب کاربری تان شده باشید. سپس چک کنید که آیا نام کاربری و ایمیل خود را درست وارد کرده اید و مطمئن هستید که حساب کاربری شما در دوره شرکت داشته یا خیر؛ اگر مطمئن نبودید، مجددا به ایمیل خود مراجعه کنید و صورتحساب پرداختی برای دوره یا رسید شرکت در دوره (که حتما برای شما ایمیل می شود) را بازبینی کنید. سپس وارد حساب کاربری خود شوید. اگر با همه این کارها به نتیجه ای نرسیدید فرم زیر را پر کنید و برای ما بفرستید

پرداخت ها و کوپن تخفیف

اگر منظورتان مشکل در پرداخت کردن دوره های آموزشی است، میتوانید سریعا از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید تا بررسی کنیم.
این امکان وجود ندارد. دوره های آموزشی به دلیل دانلودی بودن و تحویل به شما بلافاصله پس از پرداخت، امکان بازگشت وجه ندارد.
این امکان وجود ندارد. برای شرکت در هر دوره غیررایگان می بایست وجه آن پرداخت شود و مبلغ آن صرفا اختصاص به همان دوره دارد و قابل تعویض نمی باشد.
اطلاع رسانی در مورد کوپن های تخفیف از طریق: ایمیل و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، فیس بوک و تلگرام است

سوال تان اینجا نبود؟ سوال تان را برای ما بنویسید